Про компанію

Компанія S&T TOUR — це команда, яка все більш впевнено завойовує авторитет на туристичному ринку України. Ті, хто звертається до нас одного разу — залишаються задоволені роботою турагентства S&T TOUR  та, що саме приємне, залишаються нашими друзями по сей момент.

Ми пропонуємо тури в будь-який куточок планети, успішно освоюючи при цьому нові напрями в туристичному бізнесі. Бронювання авіа перельотів, трансферів, готелів, круїзів, екскурсій, корпоративні та бізнес заходи під ключ, оформленні віз — за все це подбають наші досвідчені менеджери та нададуть Вам відпочинок в найкращому вигляді.

Не словом, а ділом! Ми гарантуємо максимально привабливі ціни для Вас та високий рівень організації відпочинку для Вашої компанії. S&T TOUR ставить на чільне місце своїх послуг якість та швидкість обслуговування, компетентність та професіоналізм.

Ми, першочергово, прагнемо к тому, щоб Ваші клопоти по організації подорожі зводилися лише к телефонному дзвінку в нашу компанію, та тому наша головна задача – передбачити все від початку до закінчення Вашої поїздки. Ми дуже цінимо та дорожимо успіхом наших клієнтів, так як від нього залежить і успіх нашої компанії. Та якщо у Вас виникне необхідність в вирішенні інших організаційних питань, ми завжди будемо раді допомогти Вам, надав інші послуги чи проконсультував по зацікавленому питанню.

Зателефонуйте нам за тел. 599-26-28 або зробіть замовлення зараз:
CAPTCHA Image Оновити

* Обов'язкові поля