Тури по країнах

Іспанія

Гарячі тури до Іспанії. Відпочинок та придбання житла в Іспанії. Тури до Барселони, Мадриду, Севільї, Валенсії.

«I need Spain» — слоган Національного офісу по туризму Іспанії, і з цим затвердженням не погодиться хіба що тільки закоренілий егоїст.  Іспанія настільки різноманітна та насичена для туриста, що всіх її переваг важко буде описати, необхідно брати, їхати та насолоджуватися. Піщані пляжі кращого курорту — неймовірних Канарських островів.  Кухня займає почесне місце в цінностях Іспанії, наприклад, легендарна Сангрія, як можна не насолоджуватися нею в відпустці? А яка там шинка — це маст хев для дегустації іспанських делікатесів.  Іспанія повноцінно може конкурувати з Італією по кількості аутлетів, так що затяті модники будуть дуже задоволені. А ще іспанські гірськолижні курорти дуже доступні та розвинуті своєю інфраструктурою.

ПІДІБРАТИ ТУР ДО ІСПАНІЇ ОНЛАЙН:

 • от 600 Евро
  Отдых в Малаге

  Коста дель Соль или  "берег солнца"-самое южное средиземноморское побережье Испании,  простирающееся от Малаги до Гибралтарского пролива.
  (далее…)

  Докладніше
 • от 1124 Евро
  Остров вечной весны Тенерифе

  Прямой чартерный перелет  26.06-07.07.2016  на Остров Тенерифе, известный ещё как «Остров вечной весны», это испанское местечко, которое постоянно завораживает любителей отдыха своим мягким климатом, и солнечной погодой. (далее…)

  Докладніше
 • от 209 Евро
  Выходные в Барселоне! Испания

  Групповой тур в Барселону!
  3 ночи/4 дня
  Дата: с  01.08.15 - 28.05.16   (среда-суббота)
  Цена за 1 чел. от 209 Евро

  (далее…)

  Докладніше
Зателефонуйте нам за тел. 599-26-28 або зробіть замовлення зараз:
CAPTCHA Image Оновити

* Обов'язкові поля