Тур-сервіс

КОРПОРАТИВНИЙ ТУРИЗМ

КОРПОРАТИВНІ ТУРИ, БІЗНЕС ТУРИ, ІНСЕНТІВ ТУРИ,
КОРПОРАТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ПІД КЛЮЧ

INCENTIVES (англ. – «спонукання, стимули»).
Це слово значить заохочення, стимулювання співробітників мотиваційними програмами та поїздками на: конференції, виставки, форуми закордон для ознайомлення з досвідом колег, пошуком нових можливостей та застосуванням далі кращих практик в своєї роботі. А також це заохочення у вигляді всіляких поїздок на відпочинок, зазвичай, активних, насичених яскравими враженнями та позитивними емоціями. Це може бути й організація зустрічі з великими та відомими особистостями всього світу, світові концерти, футбольні турніри та інше.
Такі виїзди часто становляться нагородою для співробітників за досягнення, а також націлені на командоутворення всередині колективу. Захоплюючі подорожі знімають депресію, сприяють виникненню довіри до колег, дружньої атмосфери в колективі. Часто керівництво компанії поєднує для своїх співробітників приємне з корисним. Поєднуються презентації, виставки, конференції з участю в тімбілдингах, спортивних змаганнях. При цьому після таких групових поїздок результат – згуртованість колективу плюс поліпшується креативне мислення.
Варто також не забувати та надавати для своїх співробітників поїздки з їх другими половинками, коханими, жінками та чоловіками. Якщо компанія піклується про сім’ї своїх співробітників не звертаючи уваги на ранги та статуси — це буде найвагомішим мотиватором для максимальної віддачі кожного менеджера на благо Вашої компанії.

Наша команда постарається втілити для Вас найнеймовірніші подорожі та пропрацювати їх до найдрібніших деталей, враховуючи найвишуканіші вимоги Вашої компанії, щоб у подорожі, бізнес-поїздці чи інсентів турі з тімбілдингом або насиченими екскурсійними програмами Вам не довелося думати про організаційні моменти.
Якщо Ви віддаєте перевагу відпочивати та працювати закордоном по індивідуальній програмі, з VIP обслуговуванням чи просто цікавіше інших провести свою відпустку в колі друзів та колег, команда  S&T GROUP завжди допоможе Вам вибрати найбільш підходящу програму та напрям.

Ми гарантуємо, що втілимо Вашу мрію в життя та створимо унікальну програму, від якої Ваші  колеги та друзі будуть у захваті.
З нетерпінням чекаємо на Ваші заявки… телефонуйте, пишіть нам прямо зараз.

ОБСЛУГОВУВАННЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛИЄНТІВ
Наша компанія пропонує Вам найвідповідальніше та фінансово збалансоване обслуговування. Ми враховуємо всі потреби корпоративних клієнтів, ми націлені на довготривале взаємовигідне співробітництво, наша ціль мінімізувати бюджет Вашої компанії. Організуємо ділову поїздку для участі в конгресі чи конференції, інсентів тур, корпоративний захід чи активний відпочинок закордоном на найвищому рівні та будь-якого рівня складності. На вас чекають адекватні ціни, чутке та швидке обслуговування, гнучка система знижок та бонусів, зручна форма взаєморозрахунків. 
Ми зведемо до мінімуму Вашу участь в підготовці будь-якого туру, Ви відчуєте реальну допомогу та турботу про Вас, щоб Ви думали про будь-яку подорож тільки як про відпочинок та ні як інакше!
 
Послуги для бізнес-клієнтів:
  • організація конференцій, тренінгів та семінарів на будь-якій локації світу
  • оренда залів та конгрес-холів, викуп квитків на міжнародні симпозіуми та конгреси
  • бронювання готелів по всьому світу по найприємнішим тарифам
  • бронювання авіаквитків, автобусних та залізничних квитків на внутрішні та міжнародні рейси 
  • індивідуальна програма дозвілля, спец. обслуговування 24 години за добу.
  • оренда індивідуального авто/авіа транспорту
  • VIP-обслуговування найважливіших гостей заходу.
Наша компанія має великий досвід роботи з корпоративними клієнтами, які стали нашими ключовими партнерами та успішно працюють з нами в корпоративному туристичному напрямку. Ми дійсно готові до любого партнерства в області корпоративних послуг — від організації корпоративного заходу в Україні до кругосвітньої подорожі за програмою «все включено». Ми реалізуємо будь-яку Вашу ідею, для Вашої компанії буде надано персонального менеджера, який буде адмініструвати проект від початку його обговорення до моменту прощального рукостискання. 

Без сумніву, в обличчі нашої компанії S&T TOUR ви завжди знайдете найвідповідальнішого та надійного партнера для розробки та реалізації своїх грандіозних корпоративних цілей та програм. По питанням корпоративного та VIP-обслуговування, будь ласка, звертайтеся до Світлани Теревцової, директору компанії «S&T TOUR». конт. тел.: +380 (44) 599 2628.

Зателефонуйте нам за тел. 599-26-28 або зробіть замовлення зараз:
CAPTCHA Image Оновити

* Обов'язкові поля