Тур-сервіс

МЕДИЧНИЙ ТУРИЗМ

Медичний туризм — це напрям в сфері туризму, яка дозволяє поєднувати медичне лікування з відпочинком закордоном. Пацієнти отримують професійну медичну допомогу в самих сучасних медичних центрах зі світовим ім’ям. Ми пропонуємо оздоровчі тури на будь-який смак!

Також до сфери медичного туризму входять Конгреси, Симпозіуми, Конференції для лікарів та спеціалістів по всьому світу, організацію яких Ви можете замовити у нас.

Щорічно десятки тисяч пацієнтів та лікарів вибирають медичних туризм. Це пов’язано, в том числі, і з тим, що лікування закордоном сьогодні становиться все більш доступним для широкого кола людей. Нові досягнення мирової медицини намагаються поширити виробники та винахідники нових препаратів, методик чи обладнання.

Традиційно лідерами в сфері медичного туризму для мешканців України та країн СНД є Німеччина та Ізраїль. Але цей ринок поступово розширюється, та вже сьогодні серед популярних напрямків — Сінгапур, Туреччина, Швейцарія, Франція та інші країни. До лідерів наближаються й медичні центри країн Східної Європи (Чехія, Угорщина, Польща і т. д.). Сучасний розвиток медичного  туризму повністю змінив уявлення про систему охорони здоров’я, зробив її більш глобальною.

Як і в усіх сферах економіки, в медичному туризмі також є високий рівень конкуренції, яка, к щастю для пацієнтів, стимулює розвиток медицини у всьому світі, підвищує якість медичного обслуговування та сприяє впровадженню нових сучасних технологій в сфері охорони здоров’я.

Компанія S&T TOUR пропонує Вам професіональну організацію медичних конференцій, конгресів. Ми потурбуємося, щоб подорож на медичні виставки по Україні та закордон була максимально зручною для лікарів та пацієнтів.

Якщо Ви плануєте медичний тур для оздоровлення та відпочинку, то має сенс звернутися саме до нас. Найкращі лікувальні курорти, санаторії, медичні заклади та повний комплекс обслуговування — ми підберемо оптимальні пропозиції відносно до побажань клієнта!

Виберіть бажаний напрямок та зв’яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей та бронювання.

Зателефонуйте нам за тел. 599-26-28 або зробіть замовлення зараз:
CAPTCHA Image Оновити

* Обов'язкові поля