Тур-сервіс

ЯХТІНГ

МОРСЬКІ ЯХТЕННІ ПРИГОДИ

ПОДОРОЖ ТА НОВИЙ ДОСВІД
• Ви підходите до землі з моря, яка усі великі мандрівники минулого
• Ви бачите неповторну красоту древніх острівних міст
• Ви насолоджуєтесь неповторною місцевою кухнею
• Ви наповнюєтесь новими враженнями, радістю життя та отримуєте незабутній життєвий досвід
• Ви навчитеся управляти яхтою та відчуєте себе разом справжньою командою

НАВЧАННЯ «МОРЕ. КОМАНДА. ЛІДЕРСТВО»
• Навчання основам управління парусним судном
• Талассократія в історії: секрети перемоги
• Море, англо-саксонська ментальність, успіх
• Лідерство та влада
• Харизма лідера
• Управління командою
• Роль команди в досягненні успіху
+ Ваше кулінарне мистецтво, повага та прийняття один одного

ШВИДКІСТЬ
• Свіжий такелаж
• Прекрасні ходові якості
• Додатковий гоночний парус — спінакер
• Професіональний шкіпер
+ Ваша командна робота та прагнення перемагати

Можливі місця для проведення:
Адріатика, острова Південної Далмації, Італія, Тайланд, Карібське море …

Модель яхти:
спортивно-круїзна яхта чи катамаран океанського класу

Приклад подорожі в Тайланді (о. Пхукет, Андаманське море)

Яхтинг-Таиланд11

Команда однодумців, які закохані в життя, цінують її кожну мить та завжди готові до нових пригод, як на суші. так і на морі. Готові дути в сторону о. Пхукета в Андаманському морі та розташованим там чудовим островам з білосніжними пляжами, багатою морською фауною та відмінними розвагами. Ми, в черговий раз, готові слідувати його пориву, щоб активно відпочити, наповнитися новими силами, вкусити колоритної азіатської кухні, відчути справжню силу та енергію стихій, занурившись в них на розкішному білосніжному катамарані.
Чому парусний катамаран?
Наш досвід мандрів по островам Андаманського моря в Тайланді в минулих роках, показав, що подорож під парусом на катамарані представляє ідеальний формат активного й, в той самий час, комфортного відпочинку, в якому поєднуються почуття повної свободи, новизна відчуттів, постійна зміна пейзажів, спокій бухт та динаміку безшумного руху під парусом.
Катамаран, на відміну від яхти, пропонує ще більш високий рівень комфорту, мінімальний крен на вітру, меншу хитавицю на хвилях та можливість ближче підходити до білосніжних пляжів за рахунок низької осадки. Акваторія Андаманського моря з сотнями тропічних островів, безперечно одне з кращих місць в світі для яхтінгу. Незвичайна природа, мавпи на пляжах, невинні величезні фруктові кажани, свіжі морепродукти, десятки видів нових фруктів та інші тайські принади – все це робить цю поїздку, по-справжньому, екзотичною.

ПРИКЛАД ПРОГРАМИ:

1 день
Перехід на катамарані до затоки заповідника Пханга Нга. Огляд острова Пханаг. Ночівля в бухті острова Ko Yai на яхті. Купаємося, засмагаємо, ловимо рибу.
Затока Пханг Нга, одна із див Тайланду, розкинула свої простори трохи східніше острова Пхукет. Завдяки красоті своїх гротів та печер вона здавна стала однією з головних пам’яток Пхукета. Мільйони років назад формувався ландшафт бухти Пханг Нга, яка отримала статус національного парку в 1981 році. В ті давні часи можна було пройти пішки з острова Пхукет до провінції Краби.

Яхтинг-Таиланд10

2 день
Дивимося острови Ko Tapu (Острів Джеймса Бонда), Ko Hong (Пханга Нга), купаємося в бухтах, переходимо під парусами до заповідника Краби на острів Ko Pak Bia та Ko Hong
Морській національний парк Пханг Нга складається з 42 крупних та дрібних островів. Коли ви мандруєте по ньому на човні, островів здається набагато більше.
Краби – найкрасивіша провінція Південного Тайланду з білосніжними пляжами, зеленими пальмовими заростами, кристально чистими водами океану та свіжим морським бризом.

Яхтинг-Таиланд9

3 день
Дивимося острови Ko Pak Bia, Ko Hong (Краби). Купаємося в бухтах, плаваємо в масках. Переходимо до Ao Nang (острів Краби)
Проведемо прекрасно час як під парусом, так й купаючись в відмінних бухтах. Підводний світ цих місць також цікавий, тому беремо маски та занурюємося глибше. Пізніше можемо зробити перехід до міста Ao Nang та заночувати в міській бухті. Вийти на берег. Відвідати місцеві ресторани та розваги. Це курортне місто з усіма принадами тайського міського відпочинку.

Яхтинг-Таиланд8

4 день
Місто Ao Nang (заповідник Краби) та перехід до островів Phi-Phi (Пі-Пі)
В цей день ми зробимо огляд місцевих пам’яток та ринків, поповнимо запаси їжі з ранку. Після обіду здійснюємо перехід до островів Пі-Пі. Перехід на Phi-Phi Don. Доведеться пройти приблизно 20 міль. Стояти можна на буйці в бухті , буйків там багато, можна сміливо вибирати поближче до берега. На березі купа кафешек та ін. Можна заночувати біля острова Phi Phi Le там знімався фільм «Пляж». Но на цьому острові немає берегового життя, хоча ночує купа фанатів фільму.

Яхтинг-Таиланд7

5 день
Обходимо острова Phi-Phi (Пі-Пі). Переходимо до островів (Racha) Рача.
Острова Пі-Пі зберегли незвичайну первозданну красоту природи. Підводний світ цих місць також дуже цікавий, багато коралових рифів, при бажанні, можна буде організувати занурення з аквалангом, да й звичайний снорклінг дасть масу задоволення. Це прекрасні місця для відпочинку та розваг під парусом та в воді.

Яхтинг-Таиланд6

6 день
Острів (Racha) Рача. Перехід до бухти на острові Ko Yao Yai.
Острова Рая, як їх звуть, (вони же Рача) назву свою цілком виправдовують. Тут все дуже схоже на рай. Кристально чиста вода з коралами та великою кількістю морських жителів. Відмінна можливість поплавати з маскою чи зануритися з аквалангом, а можна просто повалятися на білому (дійсно білому) піску.

Яхтинг-Таиланд5

7 та 8 день
Переходимо до домашньої марини чи на якірну стоянку поблизу на острові Koh Naka Noi. У 8 день зранку до 9:00 — здача катамарана.
На острові ми можемо відвідати ресторан чи просто розслабитися купаючись в бухті. По бажанню команди можна провести ніч в марині (інколи, це вимога чартерної компанії повернутися напередодні), а самим поїхати до центру нічного життя Пхукета – Патонг. Вранці, до 9:00 ми здаємо яхту та сходимо на берег, різні формальності по здачі можуть затягнутися до 11:00. Тому плануючи зворотній шлях чи інші активності розраховуйте на цей час.

Яхтинг-Таиланд4

Короткий регламент подорожі:
Місце старту та фінішу: марина Ao Po Grand Marine, о. Пхукет, Тайланд
Дати проведення: узгоджуються
Рекомендована дата прибуття до о. Пхукет: як мінімум, за день до виходу в море.
Наполегливо рекомендуємо прилетіти трохи раніше – це не тільки дозволить Вам мінімізувати ризики, пов’язані з затримкою рейсів, але й дозволить трохи адаптуватися до змін часових поясів, що важливо для Вашого гарного самопочуття на борту.

Яхтинг-Таиланд3

Більш детальну інформацію по майбутнім подорожам можна уточнити за телефоном +380 50 475 5658 Андрій Ткаченко

Зателефонуйте нам за тел. 599-26-28 або зробіть замовлення зараз:
CAPTCHA Image Оновити

* Обов'язкові поля