Тур-сервіс

ПАЛОМНИЦЬКІ ТУРИ

Паломницькі тури — це шанс туристам доторкнутися до світових святинь та побувати в місцях сили по всій планеті.
Паломники зі всього світу приїжджають в Єрусалим поклонитися релігійним пам’яткам та побувати в святих місцях. Загалом, слово «паломник» походить від людей, які приносили паломи (пальмові гілочки), котрі здавалися всім чудовими. Ніхто в наших широтах не бачив їх раніше.
Паломництво багато часу тому вважалося великим подвигом, так як супроводжувалося великою відстанню та позбавленнями в дорозі. Зараз же S&T TOUR забезпечить більш комфортну подорож, щоб Ви повноцінно всю свою увагу сконцентрували на об’єкті паломництва.
Ми пропонуємо паломницькі тури по Україні, в Грецію, Ізраїль, Грузію, Індію та інші країни, де є святі місця, храми и т. п.
Ми не обмежуємося однією релігією, а пропонуємо програми та тури в Місцях Сили, де є можливість прийняти участь в священних церемоніях, побачити храмові комплекси та, навіть, прийняти очищення тіла та тренування духу. Відмінною рисою таких місць є помітний прилив сил та покращення самопочуття.

Тому хочемо запросити Вас в тури з індійськими традиціями Америки, познайомитися с цивілізацією майя та шаманами Юкатана, священними комплексами на Балі та в Перу. Навіть в Україні є такі місця сили, які ми хочемо Вам показати!

Зателефонуйте нам за тел. 599-26-28 або зробіть замовлення зараз:
CAPTCHA Image Оновити

* Обов'язкові поля